logo - Biofarma Sasovilustracni foto - Biofarma Sasov
E-shop biofarmy
 
 
biofarma.czNovinky › Aktuální INFO k 16.3.2020!
...nejen... vlastní biochov, vlastní jatka, vlastní přístup ke kvalitě     

Aktuální INFO k 16.3.2020!

V souvislosti s vyhlášenými krizovými opatřeními kvůli ohrožení koronavirem čtěte důležité INFO vč. nutných preventivních opatření Biofarmy Sasov:

- netušíme jak se bude situace dále vyvíjet, doporučujeme se proto rozumně předzásobit pro případ, že bychom časem nemohli zavážet do dalších měst nebo museli uzavřít faremní obchůdek (doporučujeme výrobky ve skle, které mají delší trvanlivost; maso a uzeniny můžete případně přímo ve vakuovém balení zamrazit)

- zatím zavážíme dle původního Kalendáře závozů

- v kontaktu s naším řidičem při závozech prosím noste roušku (příp. šátek či šálu přes ústa a nos) a udržujte bezpečný odstup od ostatních 2 metry

- s okamžitou platností omezujeme příjem peněz V HOTOVOSTI za objednávky - kdo můžete, plaťte obratem bankovním převodem. Po nachystání objednávky Vám zašleme údaje pro platbu - konečnou částku, číslo účtu a variabilní symbol.

- kdo nemůže výjimečně platit převodem ať si nachystá částku v hotovosti přesně a předá ji v průhledném uzavíratelném ZIP sáčku (příp. v obyčejném sáčku zalepeném páskou), který označí jménem objednatele!

- rádi bychom brzy vybavili řidiče i terminálem pro platební karty

- faremní obchůdek je zatím otevřený normálně: pondělí - pátek 7:30-15:30 hod.

- při vstupu do obchůdku mějte roušku (příp. šátek či šálu přes ústa a nos), dodržujte odstup od ostatních 2 metry a pokud možno plaťte platebními kartami!

- do obchůdku vstupujte jednotlivě nebo max. v počtu 2 osob, další zákazníci v pořadí prosím vyčkejte před obchůdkem než na Vás přijde řada

Děkujeme a buďte zdrávi! 
 
© 2009; Biofarma Sasov - Josef Sklenář, Sasov 2, 58601, Jihlava, info@biofarma.cz
webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect