logo - Biofarma Sasovilustracni foto - Biofarma Sasov
E-shop biofarmy
 
 
biofarma.czNovinky › Masopustní zvýhodněná nabídka bio vepřových půlek z přeštíků 2021
Na Sasově se čuníci mají jako v žitě     

Masopustní zvýhodněná nabídka bio vepřových půlek z přeštíků 2021

Vážení přátelé,

s příchodem nového roku 2021 jsme pro Vás opět připravili mimořádnou, časově a množstevně omezenou „Masopustní nabídku“ prasat v půlkách včetně možného bourání a balení.

 

Vzhledem k tomu, že se tento model prodeje osvědčil a protože máme momentálně dostatek vykrmených prasat, rozhodli jsme se přátelům, registrovaným zákazníkům a partnerům biofarmy nabídnout mimořádně vepřové maso z našich přeštických prasat za lepších cenových podmínek než při běžném nákupu. Jedná se o nabídku jatečních půlek z mladých kanečků a prasniček o váze cca 40 – 70 kg.

 

Standardní nabídka vepřových půlek (za 112,90 na kg) na eshopu je touto nabídkou vylepšena o MASOPUSTNÍ SLEVU 15 %, tedy za 95,97 Kč za kg vč. DPH.

Nabídka dle podmínek níže platí pro objednávky do 31. března 2021 nebo do vyprodání zásob! U této nabídky nelze uplatňovat žádné další slevy a jeden zákazník může odebrat max. 4 půlky.

 

* Pro zajímavost, při nákupu všech jednotlivých, zavakuovaných partií z 60 kg půlky prasete byste na eshopu zaplatili cca 12.600 Kč. V případě této nabídky to činí 6.658 Kč včetně bourání a balení.

 

Akce začne od 11. ledna 2021, ale již nyní si můžete objednávat půlky prasat na konkrétní datum. Pro tento účel jsme vyhotovili Tabulku, viz. níže, kde můžete vidět plánované porážky vč. volných půlek k dispozici. Porážíme vždy ve středu a odběr bude možný nejdříve v pátek na farmě anebo v následujícím týdnu - na farmě nebo můžete využít rozvozy na našich trasách viz. Kalendář závozů (Výdej pouze na svozných místech z našeho chladicího auta nebo závoz na adresu na našich trasách. Není možné vyzvedávat ve výdejních místech - obchodech našich partnerů. Pro rozvoz Ostrava-Morava naším partnerem musí být půlka vždy rozbouraná a vakuovaná.).

 

Podmínkou pro čerpání slevy je objednávka přes náš e-shop jako přihlášený zákazník a do poznámky uvést heslo „MASOPUST21“. Objednávky vkládejte na eshopu do adresáře „Masopustní vepřové půlky“ a do poznámky uvádějte kdy si je chcete vyzvednout buď na farmě nebo při našich závozech a požadavky na zpracování viz. níže.

 

Pro Váš větší komfort můžeme půlky za příplatek rozbourat a zabalit

* 450 Kč rozbourání - na cca 1-2 kg partie, dělení: plec, kýta na šály, krkovice a pečeně s kostí, bok a kolena s kostí, půlka hlavy, lalok, nožičky, ocásek, ořez, kosti a sádlo i s kůží (sádlo je v cca 5 kg baleních)
* 450 Kč zavakuování a etiketování
* 200 Kč lze přidat "kořínek" (játra, srdce, plíce, slezina, jazyk - vakuované). Kořínek a vnitřnosti jsou k dispozici pouze max. týden bezprostředně po porážce

Doporučení a tipy

Z předchozích akcí jsme zjistili, že co Čech, to řezník- uzenář. Proto Vám ani nyní nemusíme radit, jaké různé dobroty připravit, a tak Vám prostě opět popřejeme: Hodně štěstí v kuchyni a dobrou chuť!

 

Josef Sklenář a kolektiv Biofarmy Sasov

 

PS: Pokud se Vám nějaký pokrm obzvláště vydaří nebo udělá radost, můžete nám i nyní poslat foto :-)

 

 

  
 
© 2009; Biofarma Sasov - Josef Sklenář, Sasov 2, 58601, Jihlava, info@biofarma.cz
webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect