logo - Biofarma Sasovilustracni foto - Biofarma Sasov
E-shop biofarmy
 
 
biofarma.czNovinky › Nová trasa 2014 - závozy na Liberecko
Jsme přesvědčeni, že kvalita života našich zvířat se odráží i do kvality jejich produktů     

Nová trasa 2014 - závozy na LibereckoVážení přátelé,


po úspěšných pilotních závozech na Liberecko 26. června a 6. srpna zahajujeme již pravidelný rozvoz po 6 týdnech. V roce 2014 pojedeme v pátek 26. září, 7. listopadu a 9. prosince.

Trasa: Liberec - Jablonec nad Nisou - Turnov - Mladá Boleslav - Brandýs nad Labem - Stará Boleslav


- Všechny objednávky se dělají přes e-shop https://e-shop.biofarma.cz , kde najdete kompletní nabídku. Ceny jsou již včetně DPH.
- Uzávěrka pro objednávky je vždy do čtvrtka 12 hodin - týden před závozem.
(Lépe je však objednávat dříve - sortiment se pak postupně směrem k uzávěrce vyprodává. Trvanlivost vakuovaného masa je většinou u vepřového 14 dní a u hovězího 21 dní od balení. Zde podrobné info "Jak nakupovat" https://e-shop.biofarma.cz/czO/jak-nakupovat )

Doprava:
Vyzvedávání na svozných místech z chladicího auta:
- Liberec: od 11:30 do 12:00 (nám. Štefánikovo 1135/9) 
- Jablonec n.Nisou: od 13:00 do 13:30 (parkoviště u vlakového nádraží, ul. Nádražní)
- Hodkovice n. Mohelkou: od 14:30 do 15:00 (čerpací stanice ETK, Rychnovská 44)
- Turnov: od 15:30 do 16:00 (parkoviště u vlakového nádraží, ul. U Nádraží)
- Mladá Boleslav: od 17:30 do 18:00 (ul. 17.listopadu 1336)

- Závoz na adresu na trase: objednávky nad 1.250 Kč můžeme zavézt dle časových možností i na adresu

Dopravné činí 5 Kč/kg zboží při výdeji na svozných místech. Při závozu na adresu činí 5 Kč/kg zboží, minimálně však 150,- Kč.
(Dopravné nemáme započtené v ceně produktů.)

*Zda se podaří zavážet Vám naše produkty na trase Liberec trvalez bude záležet na poptávce. Proto prosíme, abyste informovali i Vaše přátele a známé, kteří by mohli mít o naše produkty zájem.

Pokud Vás naše nabídka zaujala a nejste ještě na našem eshopu zaregistrováni - prosíme Vás, abyste tak učinili zde: https://e-shop.biofarma.cz/cz/registrace , abychom získali přehled o počtu zájemců na Liberecku. Současně Vás pak budeme moci upozornit, kdy se uskuteční další závoz.

Biofarmu Sasov najdete u Jihlavy v čistém prostředí Kraje Vysočina. Hospodaříme v ekologickém režimu, čuníky chováme ve venkovních chovech a skot masných plemen pastevně. Specializujeme se na vepřové maso a hovězí necháváme náležitě vyzrávat ve speciálních chladicích boxech i několik týdnů. Přímo na farmě máme vlastní malá jatka v bio standardu a také bio masnou výrobnu, která vznikla ve spolupráci s našimi zákazníky jako projekt komunitou podporovaného zemědělství.  Jsme jediní v ČR, kdo vyrábí biouzeniny bez Éček. V našich masných výrobcích nenajdete žádné náhražky, pouze kvalitní suroviny, bio koření a mořskou sůl. Jsou také bezlepkové. Maso i výrobky jsou balené vakuově, sezonně máme k dispozici i bio brambory a další produkty. Za Kančí biolovečák jsme získali cenu Česká biopotravina roku 2010. Lovečák je také, spolu se Sasovskou klobásou, držitelem certifikátu CEFF - potraviny bez chemie. Klobása získala rovněž ocenění Regionální potravina Vysočiny 2013. Maso i masné výrobky jsou zároveň nositeli značky Vysočina - regionální produkt.


V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Děkujeme a těšíme se na spolupráci!

Kolektiv Biofarmy Sasov 
 
© 2009; Biofarma Sasov - Josef Sklenář, Sasov 2, 58601, Jihlava, info@biofarma.cz
webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect