logo - Biofarma Sasovilustracni foto - Biofarma Sasov
E-shop biofarmy
 
 
biofarma.czNovinky › Biofarma Sasov uvítá vaši pomoc s peněžními toky předplacením výrobků
Na Sasově se čuníci mají jako v žitě     

Biofarma Sasov uvítá vaši pomoc s peněžními toky předplacením výrobků

 

Vážení zákazníci, přátelé, příznivci, partneři, spolupracovníci,

po téměř 33 letech hospodaření musíme překonat další překážku. K neustále narůstající velké byrokratické zátěži a nepříznivým výkupním cenám se nyní přidalo ještě několikaměsíční zpoždění výplaty dotací v porovnání s minulými roky. Je o to smutnější, že takto velké zpoždění plateb se týká hlavně dotací pro ekologické zemědělce.
 
Nemůžeme kvůli tomu řádně platit všem našim dodavatelům, zaměstnancům a nakonec i státním institucím. Hrozí i to, že nebude veškerá půda řádně oseta, což se nikdy dříve nestalo.
 
Majitel farmy Josef Sklenář k tomu dodává: "Takto složitou situaci nepamatuji. Naše práce nás velmi baví, máme smělé plány, ale bez financí to prostě nejde. Nemůžeme říct zaměstnancům, že mají čekat měsíce na výplatu. Stejně tak nelze zvířatům vysvětlit, že nemají žrát a poli, že má počkat se setím... Pokud stát nevidí v oddalování plateb vážné ohrožení producentů a není schopen pomoci, pak nezbývá, než požádat o pomoc naše věrné zákazníky."
 
Proto jsme se odhodlali vypsat již třetí (po malé masné výrobně a autoklávu), časově omezenou nabídku na "PŘEDPLACENÍ ODBĚRU PRODUKTŮ". Do 31.8.2024 můžete, v duchu komunitou podporovaného zemědělství, podobně jako dříve, pomoci Biofarmě Sasov nákupem zákaznických kreditů na pozdější odběr výrobků. Farma tak v této vypjaté době posílí své cash flow a bude moci lépe vyrovnávat své závazky. A vám na oplátku, stejně jako dříve, nabízíme cenové zvýhodnění pro účastníky společných projektů ve výši 5% na sasovské produkty.
 

Nabídka účasti v novém společném projektu

PŘEDPLACENÍ ODBĚRU PRODUKTŮ BIOFARMY SASOV

Jak se do společného projektu zapojit?

 • stačí když na našem e-shopu do 31.8.2024 zakoupíte speciální poukaz "PŘEDPLACENÍ - kredit na odběr produktů"

 • kredity jsou k dispozici v hodnotách 10 000, 20 000 a 50 000 Kč (dle libosti můžete zakoupit i více kreditů)

 • částky uhrazené za nákup poukazů budou vedeny jako záloha - kredit na odběr produktů z nabídky eshopu a faremního obchůdku Biofarmy Sasov

 • případné dotazy směřujte na email vyrobnasasov@biofarma.cz

Jak vložit částku, bude nějaké zvýhodnění a jak to bude celé probíhat?

 • pokud ještě nemáte, vytvoříte si registraci na našem eshopu

 • na eshopu si zakoupíte poukaz "PŘEDPLACENÍ - kredit na odběr produktů" (po přihlášení jako registrovaný zákazník) a vložíte ho do adresáře/závozu ""PŘEDPLACENÍ produktů - společný projekt""

 • poté Vám zašleme emailem platební doklad, který uhradíte bankovním převodem (jako variabilní symbol uvedete číslo platebního dokladu a do sdělení pro příjemce Vaše jméno, pokud se liší od jména Vašeho účtu)

 • po připsání částky na náš účet Vám emailem potvrdíme, že byla zaevidována jako záloha - kredit na odběr produktů (stav kreditu můžete sledovat po přihlášení v eshopu v pravém sloupci poté co kliknete na "Nastavení") 

 • nakupovat můžete všechny produkty, které budou aktuálně k dispozici na našem faremním eshopu https://e-shop.biofarma.cz/

 • navracení záloh ve zboží bude zahájeno nejpozději do 30 dnů od připsání částky na náš účet

 • v platebních dokladech za Vaše objednávky budeme odečítat od částky k úhradě výši Vaší zálohy až do jejího úplného vyčerpání

 • do doby vyčerpání zálohy budete mít zvláštní zvýhodnění ve formě 5% slevy (pouze na maso a masné výrobky Biofarmy Sasov, objednané přes e-shop jako přihlášený registrovaný uživatel, nevztahuje se na hovězí čtvrtě a vepřové půlky)

 • podmínkou vracení zálohy ve zboží a čerpání je z důvodu administrace vložení objednávek vždy jako přihlášený uživatel https://e-shop.biofarma.cz/cz/prihlaseni

Budeme rádi, pokud tuto informaci předáte i svým přátelům a známým.

 

Předem děkujeme za pomoc a přejeme vše dobré,
Josef Sklenář a kolektiv Biofarmy Sasov

  
 
© 2009; Biofarma Sasov - Josef Sklenář, Sasov 2, 58601, Jihlava, info@biofarma.cz
webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect