logo - Biofarma Sasovilustracni foto - Biofarma Sasov
E-shop biofarmy
 
 
biofarma.czVýzkum, články, publikace › Jarní sasovské novinky!
Na Sasově se čuníci mají jako v žitě     

Jarní sasovské novinky!

Nový faremní obchůdek

Přímo na farmě v Sasově u Jihlavy jsme pro Vás otevřeli obchůdek. Je v místě bývalé kanceláře, tj. hned u vjezdu do areálu první budova vlevo. Nové dveře se Vám otevřou pro Vás a Váš nákup. Můžete si zde nakoupit čerstvé biovepřové a biohovězí maso. Snad již brzy, až doběhnou zkoušky, budete moci ochutnat i vyzrálé hovězí maso. V  nabídce jsou také mražené bramborové tolárky, knedlíky, šunka, uherák, kančí lovečák, sezónně cibule a brambory a další – zkrátka kompletní sasovský sortiment. Navíc můžete i něco ochutnat nebo přikoupit biovíno a biokoření od Abrlů nebo ze Sluneční brány.
Prodejní doba je zatím čtvrtek a pátek, 7.30–15.30, nebo po dohodě (vyzvednutí objednávky) i jindy – v tom případě je potřeba se domluvit přímo s vedoucí obchůdku, Kateřinou Pykalovou (e-mail: pykalova@biofarma.cz  nebo tel.: 733 702 641).

Spustili jsme pro Vás také e-shop, na stránkách biofarmy přístupný vlevo nahoře pod oranžovou záložkou.

Kančí biolovečák

Ano, vedle biouheráku a biošunky připravujeme rozšíření o „biolovečák“ (čekáme na certifikaci - červen 2010). Tento trvanlivý fermentovaný biosalám se drží sasovských zásad, je bez dusitanů, barviv, syntetických aditiv. Je rovněž bezlepkový.
V biolovečáku najdete biokoření (např. pepř, hřebíček, třtinový cukr) a mořskou sůl. Smluvním zpracovatelem jsou Kostelecké uzeniny, a. s. Maso pro přípravu tohoto salámu je z čuníků (a částečně hovězího dobytka) sasovského ekochovu.
Ba co víc: lovečák je i z masa nekastrovaných kanců!


Přílohy
   bio10_06 prodejna a lovecak [929.6 kB, pdf]

Jarní sasovské novinky - prodejna a biolovečák

zvětšit << předchozí další >>

Přehánění přeštických čuníků do nových venkovních stanů - Petr Lemberk (jaro 2010)

zvětšit << předchozí další >>

 
 
© 2009; Biofarma Sasov - Josef Sklenář, Sasov 2, 58601, Jihlava, info@biofarma.cz
webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect