logo - Biofarma Sasovilustracni foto - Biofarma Sasov
E-shop biofarmy
 
 
biofarma.czVýzkum, články, publikace › Novinky na eshopu - Sleva 5% za včasný nákup a prodloužení uzávěrky
...nejen... vlastní biochov, vlastní jatka, vlastní přístup ke kvalitě     

Novinky na eshopu - Sleva 5% za včasný nákup a prodloužení uzávěrky

Vážení přátelé, příznivci a zákazníci biofarmy,

od listopadu, kdy jsme byli nuceni zdražit zejména vepřové maso, přemýšlíme jak Vám to vykompenzovat. V nabídce máme sice stále cenově zvýhodněné Vepřové půlky v rámci "Masopustní akce" a také "Rodinná balení vepřového masa", ale do budoucna připravujeme i vylepšení nakupování na našem eshopu (např. u plateb či pro skupinové objednávání).

Máme tu ale pár novinek, které na eshopu spouštíme již nyní:

  • uzávěrku posouváme až na pondělní ráno 7:00
  • kdo objedná "postaru" do čtvrtka 24:00 (týden před závozem) - má nárok na novou "slevu 5% za včasný nákup" na naše maso a masné výrobky (firmy i soukromé osoby; při objednávce přes e-shop jako přihlášený registrovaný uživatel)
  • objednávky zadané až po uzávěrce v pondělí 7:00 nachystáme (pouze pokud to provoz dovolí) s příplatkem 10 % (min. +300 Kč)

Jak víte, vyrábíme pro Vás potraviny, které se nedají jednoduše vyrobit hodně dopředu a pak dlouho skladovat. Včasným objednáním nám pomůžete efektivněji organizovat bourání a vychystávání objednávek. Zároveň ti, co ocení více času na objednávání, mají nyní celý víkend navíc. Jsme přesvědčeni, že tyto nové podmínky objednávání vč. možnosti zlevnit si nákup další, novou slevou, budou pro Vás i pro nás prospěšné.

Aktualizované podmínky Věrnostního programu slev pro soukromé osoby a Velkoobchodního ceníku pro firmy najdete po přihlášení na eshopu v pravém sloupci pod košíkem.

Děkujeme a těšíme se na další spolupráci,

Josef Sklenář a kolektiv Biofarmy Sasov

V Jihlavě dne 28. března 2023Petr Lemberk - pyramidy (podzim 2013)

zvětšit << předchozí další >>

 
 
© 2009; Biofarma Sasov - Josef Sklenář, Sasov 2, 58601, Jihlava, info@biofarma.cz
webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect