logo - Biofarma Sasovilustracni foto - Biofarma Sasov
E-shop biofarmy
 
 
biofarma.czVýzkum, články, publikace › První biomedovina od českého výrobce
Na Sasově se čuníci mají jako v žitě     

První biomedovina od českého výrobceOd jara 2015 máme k dispozici první biomedovinu od českého výrobce - "Včelařství Sláma" z Chlístova na Vysočině. Biofarma Sasov se s potěšením stala výhradním prodejcem/ distributorem této unikátní biomedoviny.

Jiří Sláma mladší, medovinu sám představuje: "Od bežné medoviny se liší zejména přísnějším výběrem surovin, které musí splňovat biokvalitu. Hlavní surovinou je pochopitelně med, který pochází z panensky čisté přírody Transylvánie. Vodu získáváme z pramene, který se nachází v srdci jednoho z hlubokých lesů Vysočiny a byliny a koření, rovnež v biokvalitě, dovážíme z ruzných koutů světa. I při procesu kvašení a následného zrání produktu dbáme na to, aby použité přírodní suroviny neztratily své blahodárné hodnoty. Medovina je kvašený alkoholický nápoj z medu a léčivých bylin, který pili už staří Slované při slavnostních příležitostech. Po prokvašení zraje nejméně rok v sudech v chladných hlubokých sklepích. Je vyráběna za studena a tudíž se neničí drahocené látky v medu. K dochucení se používají výhradně přírodní byliny a koření, ze kterých se chuť získává vyloužením (macerováním) v lihu. Čirý vzhled této medoviny zajišťuje závěrečná filtrace. Medovinu je nejlepší pít vychlazenou anebo naopak ohřátou. Dovolujeme si Vám tímto popřát příjemný chuťový zážitek z naší biomedoviny!"

K dispozici jsou jak jednotlivé lahve o objemu 500 ml (á 165 Kč), tak prodej v kartonech po 12 lahvích (á 12 x 160 Kč), a pro obchodníky rovněž kartony za velkoobchodní ceny. Doba trvanlivosti není výrobcem omezena.

Medovinu rozvážíme na našich zavážkových trasách. (V případě zasílání Českou poštou a přes dovážkové společnosti - na vlastní riziko zákazníka - nemůžeme ručit za řádné zacházení.)


Přílohy
   Leták biomedovina [1.7 MB, pdf]

 
 
© 2009; Biofarma Sasov - Josef Sklenář, Sasov 2, 58601, Jihlava, info@biofarma.cz
webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect