logo - Biofarma Sasovilustracni foto - Biofarma Sasov
E-shop biofarmy
 
 
biofarma.czNabízíme › Exkurze
Vraťme se ke starému, bude to pokrok... J.W.Goethe     

Exkurze

Exkurze

Pro skupiny nabízíme po předchozí dohodě prohlídky biofarmy s výkladem. Individuální zájemci mohou po dohodě využít společný termín s některou skupinou (viz. info u termínů v kalendáři níže) nebo akce pro veřejnost.

Exkurze probíhají od 9 do 15:30 hod., pouze v pracovních dnech: pondělí, úterý, čtvrtek a pátek. Zahrnují i malou ochutnávku a možnost nákupu ve faremním obchůdku.

Termín exkurze je třeba dohodnout včas předem - naše kapacita je omezená na max. 1 exkurzi týdně (největší zájem bývá v květnu, červnu, září a říjnu). Od listopadu do března exkurze neprovádíme.

Ceny exkurzí vč. DPH:

  • 75 Kč/osobu (min. 1.800 Kč za exkurzi), délka cca 1,5 hodiny
  • 100 Kč/osobu (min. 2.400 Kč za exkurzi), délka cca 2 hodiny, možnost úpravy programu "na míru"
  • zahraniční skupiny - 5,5 EUR/osobu (min. 130 EUR za exkurzi), délka cca 2 hodiny (provádí se v češtině, skupina si musí zajistit vlastního překladatele)
  • mateřské školy - 35 Kč/osobu (min. 840 Kč za exkurzi), délka cca 1 hodina
  • základní školy - 50 Kč/osobu (min. 1.200 Kč za exkurzi), délka cca 1,25 hodiny

Prohlídka faremních biojatek je možná pouze za příplatek (náklady na sanitaci po prohlídce činí cca 1.200 až 1.500 Kč) a pokud to momentální provoz dovolí - po předchozí dohodě.

Standardně platba v hotovosti před započetím exkurze (vedoucí uhradí za celou skupinu u paní účetní v kanceláři).

* V případě zájmu Vám nad rámec malé ochutnávky po dohodě připravíme naše biopotraviny pro občerstvení ve Vámi požadované hodnotě.

Podmínky, které jsou návštěvníci povinni na Biofarmě Sasov dodržovat:
  • na exkurzi je nutná vhodná, bezpečná a skluzu odolná obuv (zejména při nepřízni počasí počítejte s "blátíčkem")
  • všichni účastníci jsou povinni uposlechnout pokyny pracovníků farmy, chovat se uvážlivě, obezřetně a bezpečně (zejména v provozech a kontaktu se zvířaty)
  • skupiny dětí a studentů musí mít dostatečný pedagogický doprovod
  • exkurze probíhají na vlastní odpovědnost a nebezpečí a každá skupina je povinna mít vlastního vedoucího, který všechny účastníky seznámí s výše uvedenými podmínkami a dbá na jejich dodržování
Storno podmínky: vzhledem k tomu, že zvládáme max. 1 exkurzi týdně a ostatní musíme odmítat, tak v případě, že by zájemce objednanou exkurzi nezrušil včas, jsme nuceni požadovat úhradu stornopoplatku, který se počítá z min. ceny za exkurzi viz. výše. Pokud objednatel zruší exkurzi později než: 30 dní před jejím konáním - stornopoplatek 20%, 14 dnů předem - 50%, 7 dnů předem - 80% a pokud později než 24 hodin předem - 100%. Objednávku lze stornovat pouze písemně.
 
* Požadujeme závaznou objednávku písemně mailem. Objednáním exkurze každý stvrzuje, že si přečetl výše uvedené podmínky exkurzí na Biofarmě Sasov a souhlasí s nimi. Objednat termín lze zde: pykal@biofarma.cz

* Pro jednotlivce uvádíme níže v kalendáři termíny exkurzí, v popisku je uvedeno, ke kterým je možné se po předchozí dohodě připojit. Pište na: pykal@biofarma.cz

Příležitostně pořádáme na podzim na farmě "Biozemědělský den" - den otevřených vrat nově formou exkurzí, kdy si můžete prohlédnout farmu i chovy zvířat pro předem ohlášené návštěvníky. Zajišťujeme i občerstvení a možnost nákupu ve faremním obchůdku. Pro podrobný program a termín sledujte informace na webu.
 

 
 
© 2009; Biofarma Sasov - Josef Sklenář, Sasov 2, 58601, Jihlava, info@biofarma.cz
webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect