logo - Biofarma Sasovilustracni foto - Biofarma Sasov
E-shop biofarmy
 
 
biofarma.czVýzkum, články, publikace › Kančí biolovečák skutečně biopotravinou roku!
Volbou co si koupíme spoluutváříme svět     

Kančí biolovečák skutečně biopotravinou roku!

Není to zásluhou „vizionářského“ titulku našeho článku z loňského listopadu, ale nejvyšší kvalitou, unikátní chutí a příběhem této biopotraviny. Kančí biolovečák je jedinečný tím, že jako jediná potravina na českém trhu obsahuje maso z nekastrovaných prasat, mladých kanečků.

Vítězem devátého ročníku soutěže o českou biopotravinu roku 2010 se stal KANČÍ BIOLOVEČÁK z Biofarmy Sasov Josefa Sklenáře! Odborná porota vybrala vítěze mezi dalšími 42 nominovanými biopotravinami od 17 výrobců.

Soutěž vyhlašuje Potravinářská komora ČR společně s PRO-BIO Svazem ekologických zemědělců. Porota potraviny hodnotila podle chuti, způsobu zpracování a výroby a použitých surovin. Porotci posuzovali také celkový koncept výrobku od výhod pro zákazníka přes obal a celkový vzhled až po marketingovou propagaci produktu.

Biofarma Sasov se také jako jediná může pochlubit již druhým vítězstvím svého výrobku v devítileté historii celé soutěže. V roce 2004 získal toto nejvyšší ocenění Biouherák – rovněž trvanlivý fermentovaný salám nejvyšší třídy. Je to velmi dobrá zpráva nejen pro nás, ale i pro kance, kteří nemusí být kastrováni. A časem snad nejen u nás na biofarmě …

Děkujeme organizátorům soutěže, hodnotitelům i všem příznivcům a přejeme Dobrou chuť!

Přečtěte si více o kančím biolovečáku a o výsledcích soutěže Česká biopotravina roku 2010. Zde také odkaz na článek o vítězství kančího lovečáku na Bio-info.


Přílohy
   TZ: Kančí biolovečák ze Sasova je Českou biopotravinu roku 2010! [55.7 kB, pdf]

Kančí biolovečák a vítězství v soutěži Biopotravina roku 2010

zvětšit << předchozí další >>

 
 
© 2009; Biofarma Sasov - Josef Sklenář, Sasov 2, 58601, Jihlava, info@biofarma.cz
webdesign & publikační systém Toolkit - Econnect